• MITSUBISHI LANCER EVOLUTION IX TASARLA

  ARACINA HAYAT VER

Exhood Aracı​

 • Need for Speed Payback (TM) oyununda tasarladığın MITSUBISHI LANCER EVOLUTION IX MR aracının ekran görüntüsünü bize yolla. Oylamalar sonucunda birinci seçilsin, gerçekte nasıl görünüyormuş birlikte bakalım. Exhood Racing Cup’da yarışacak MITSUBISHI LANCER EVOLUTION IX MR aracını sen tasarla.
 • Birinci seçilen aracı tasarlayan kişi, Exhood Extreme Car Show’un ayrıcalıklı katılımcısı olarak, yanında getireceği bir kişi ile Exhood Extreme Car Show and Racing Cup’a davet edilecek. Padok alanına giriş, pilotlarla tanışma, araçları yakından inceleme ve tasarladığı araçla heyecanlı bir gün kendisini bekliyor olacak. Yurt içi ve yurt dışında yapılacak tüm Exhood etkinliklerine ücretsiz katılım hakkı kazanacak.

Yarışma

 1. Oyun konsollarından veya bilgisayar üzerinden Need for Speed Payback (TM) oyununa girerek MITSUBISHI LANCER EVOLUTION IX MR aracını seç. İstediğin şekilde tasarla/modifiye et, hayal gücünün sınırlarını zorla.
 2. Aracın hazır olduğunda ekran görüntüsünü alarak aşağıdaki başvuru formunu doldur. Oyun konsolları üzerinden de bizimle ekran görüntüsü paylaşabilirsin. Playstation Network’den Exhood_PS kullanıcısına, Xbox Live’dan Exhood XB kullanıcısına ekran görüntüsünü mesaj atarak yarışmaya katılabilirsin.
 3. Aracın diğer tasarımlarla birlikte oylamaya sunulacak.
 4. Her ayın birincisi seçilerek bir liste oluşturulacak. 12 ayın birincileri tekrar oylanacak ve kazanan tasarım seçilecek.
 5. Kazanan tasarımı gerçek hayatta imal etmek üzere çalışmalar başlayacak.

Kurallar

 • Aracın üstünde markalara ait sticker kullanılmayacak. Markasız ve reklamsız grafik/boya çalışması yapılabilir.
 • Aracın fotoğrafı dilendiği yerde ve pozda çekilebilir.
 • Bir kişi birden fazla tasarımla yarışmaya katılabilir.
 • Gönderilen tasarım oylamaya sunulmak üzere yazılım üzerinden diğer katılımcılara sunulur.
 • Ekran görüntüleri konsollardan ve bilgisayarlardan alınarak gönderilebilir. Katılımcı, konsoldan gönderilen ekran görüntüleri için de bu sayfadaki kuralları kabul etmiş sayılır.
 • Araç tasarımını oyun içinde kaydet, kazandığında tüm açılardan fotoğrafını isteyeceğiz.

 

Ayın Kazananları

Aralık (Murat S.)

Aralık (Murat S.)

 

Kasım (Ender B.)

Kasım (Ender B.)